OFERTA DLA FIRM

Naszym klientom zapewniamy szeroki zakres opieki medycznej – od profilaktyki i medycyny pracy, po opiekę specjalistyczną.

Naszą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Mamy specjalne propozycje dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Wieloletnia, partnerska współpraca z wieloma przedsiębiorstwami świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas pracodawcy, i pokazuje, że inwestycja w zdrowie pracowników przynosi firmom korzyści.

Programy Opieki Medycznej dla małych i średnich przedsiębiorstw, to propozycja dla firm zatrudniających od 3 do 40 osób. Mając na uwadze specyficzne potrzeby i możliwości firm z tego sektora, oferujemy szeroką gamę rozwiązań różniących się zakresem i ceną.

Elastyczność naszej propozycji umożliwia dostosowanie zakresu opieki medycznej także do indywidualnych potrzeb klientów zatrudniających powyżej 40 osób. Pozwala to na precyzyjne dopasowanie odpowiednich usług do właściwych grup pracowników. Przy tworzeniu oferty dla takich podmiotów bierzemy pod uwagę szereg czynników m.in. strukturę wiekową, rodzaj wykonywanej pracy, zagrożenia wynikające z wykonywanego zawodu, a także specyficzne potrzeby określone przez przedsiębiorstwo.

Obsługujemy:

polgard
piekarz
logo-pspo
motylkowa_akademia
pol-sver